Možnosti rekreace
 

  • Obec je obklopena pěknou přírodou. Zejména lesy poskytují svěží vzduch a přímo Vás lákají ke krásným procházkám, sběru lesních plodů a bylinek. Značené turistické a cykloturistické trasy Vás zavedou do zajímavých míst v okolí.
  • Můžete využít služeb místních Schrothových lázní a zakoupit si léčebné procedůry, perličkové koupele a masáže. V lázních je kadeřník, pedikůra a kosmetika. Každý večer se hraje a tančí  v různých restauračních zařízeních. 
  • K obci rovněž patří známé krápníkové jeskyně na Pomezí. (cca 10 min. autem od domu)
  • V zimě se nabízí přímo v obci využit lyžařský areál Lázeňský vrch s umělým zasněžováním, nočním osvětlením a běžeckými trasami (cca 5 min. autem, 15 min. pěšky) nebo lyžařské středisko Miroslav ( cca 10 min. autem  na parkoviště, nebo 30 min. pěší chůze) s uměle zasněžovanými svahy a osvětlením pro večerní lyžování, nebo .
    V horní části obce jsou rovněž upravené běžecké tratě.
  • Blízký Jeseník poskytuje další možnosti kulturního a sportovního využití (divadlo, kino, muzeum, Priessnitzovy lázně, restaurace, vinárny, kavárny, čajovny, fitcentrum, squash, bowling, kuželky, tenisové kurty, koupaliště) a větší možnosti nákupu (Albert,Liedl,Billa a množství dalších specializovaných obchodů).

Celé Jeseníky mají mnoho zajímavých míst k výletům a mnoho možností k zimním i letním sportům
a rekreaci.

 

 

.